Tegoroczne wybory urlopowe Polaków
Jak wynika z tegorocznego badania, Polacy mają już dosyć pasywnej rozrywki i zamierzają zaszaleć na wakacjach. Będą również wspierać polską branżę turystyczną i nie chcą wypoczywać samotnie.
Jak wynika z tegorocznego badania, Polacy mają już dosyć pasywnej rozrywki i zamierzają zaszaleć na wakacjach. Będą również wspierać polską branżę turystyczną i nie chcą wypoczywać samotnie.
W dobie pandemii koronawirusa cyfryzacja przedsiębiorstw w Polsce zaczęła przyspieszać. Wiele firm musiało zmienić dotychczasowy styl pracy i dostosować go do nowej rzeczywistości, w której praca zdalna odgrywa znaczącą rolę. Nie odbyłoby się to bez pomocy chmury obliczeniowej, która znacznie ułatwiła organizacjom funkcjonowanie w zupełnie nowych warunkach. Odpowiadamy, dlaczego warto zainteresować się rozwojem w kierunku technologii chmurowych.
Dowiedz się więcej »Technologie chmurowe – niezbędnik dobrego menedżera
Accenture i Polskie Stowarzyszenie Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP” przeprowadziły badania polskiego rynku żywności i wspólnie przygotowały raport „Zrównoważona żywność w Polsce – narodziny masowego rynku jako szansa dla branży spożywczej”. Według wyników opracowania 76% Polaków uważa, że producenci żywności powinni korzystać z surowców pochodzących z upraw rolnictwa zrównoważonego, a rynek takich produktów w średnim terminie ma potencjał osiągnąć wartość 64,6 mld zł. Dla porównania na wszystkie zakupy spożywcze w 2020 r. Polacy wydali 142,3 mld zł[1]. Celem raportu było wskazanie warunków, w których zwiększy się udział produkcji rolniczej prowadzonej w sposób przyjazny dla środowiska i klimatu.
Dowiedz się więcej »Rynek produktów rolnictwa zrównoważonego będzie wart 64,6 mld zł
Dowiedz się więcej »Pomoc sektorowa na restart targów – branża apeluje do rządu
Dynamiczny rozwój wirtualnego doradztwa, wprowadzenie do oferty innowacyjnych rozwiązań, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i doskonałe parametry, rozszerzenie sieci sprzedaży i wisienka na torcie, a może swoista klamra kompozycyjna – nowa identyfikacja wizualna. O tym, jak zmienia się marka OknoPlus i skąd pomysł na zmiany opowiada Dawid Mickiewicz, Kierownik Marketingu OknoPlus.
Dowiedz się więcej »Marka z widokiem na nowoczesność. Odświeżona identyfikacja wizualna OknoPlus
W ramach konsultacji Państwowy Instytut Badawczy NASK wspólnie z Krajowym Instytutem Mediów zaprezentował architekturę systemu oraz przykładowe analizy danych, pobranych od operatorów sieci kablowych na… Dowiedz się więcej »Państwowy Instytut Badawczy NASK w ramach Programu Telemetria Polska prowadzi konsultacje efektów prac badawczo-rozwojowych dotyczących danych RPD (Return Path Data – Dane Ścieżki Zwrotnej)